Hakkımda

Merhaba, ben Mehmet Ali EROL, 2010 yılından beri profesyonel olarak yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım.

Özel bir eğitim firmasında eğitim aldıktan sonra aynı firma bünyesinde yazılım geliştirici ve daha sonra eğitmen olarak görev yaptım. 2 yıla yakın bir süre bu firmaya hizmet verdikten sonra uluslararası liman işletmesine geçiş yaptım. Sırası ile, web geliştirme uzmanı, yazılım uzmanı ve kıdemli yazılım uzmanı unvanlarını aldım. 6 yıla yakın bir süre bu firmaya hizmet ettikten sonra Bilge Adam, KoçSistem bünyesinde Akbank firmasında danışman olarak görev aldım. Daha sonra Bimser firmasında yaklaşık 7 ay kadar görev alarak, halen çalışmakta olduğum Ford Otosan firmasına geçiş yaptım.

İsveç, Norveç, Portekiz ve Ekvator ülkelerinde bulunan limanlar için uçtan uca yazılım geliştirme yaptım ve bizzat İsveç ve Norveç lokasyonlarına giderek implementasyon sürecinde görev aldım. Bu tecrübeler İngilizce seviyemi geliştirmeme katkı sağladı.

Genel olarak son çıkan teknolojileri ve metodolojileri takip eder ve boş zamanlarımda workshoplar yaparak bu teknolojileri test ederim.

Çalıştığım 2. şirketimde doğaçlama tiyatro ekibi kurulmasını teşvik ederek bir sosyal sorumluluk etkinliği düzenlenmesinde aktif olarak görev aldım. Ekip içerisinde her zaman pozitif olmak ve uyum içerisinde çalışmaktan büyük keyif alırım. Başkalarını dinlemeyi, öğrenmeyi ve paylaşmayı severim. Kariyer.net üzerinde bulunan özgeçmişime bu link, linkedin hesabımı ise bu link ile ulaşabilirsiniz.